Document Freedom Day

Z Wiki.openoffice.cz

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Aktuální verze (28. 3. 2011, 09:56) (zobrazit zdroj)
(Vyprázdnění stránky)
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze.)
Řádka 1: Řádka 1:
-
'''Pomozte s překlady, prosím. Tyto texty budou umístěny na web documentfreedom.org''' Neodkazujte na anglické stránky .en.html, místo toho použijte .cs.html
 
-
Odkaz na anglický text: http://documentfreedom.org/2011/
 
-
 
-
Hlavní stránka
 
-
 
-
Document Freedom Day (DFD) je celosvětová jednodenní akce, která je věnována problematice svobodného softwaru. Jedná se o den, kdy organizátoři DFD chtějí seznámit veřejnost s tím, co je Open Document Format (otevřený formát) a Open Standard (otevřený standard).
 
-
 
-
Otevřenost dokumentů je důležitá, proto neváhejte a podpořte tento projekt: zapojte se a vytvořte tým ve vaší zemi nebo v regionu.
 
-
Pokud vás zajímají detaily o minulých aktivitách, přečtěte si náš souhrn  DFD 2010. (obr.)
 
-
 
-
O nás
 
-
 
-
Odkaz na anglický text: http://documentfreedom.org/2011/about.en.html
 
-
 
-
Document Freedom Day (DFD) je celosvětová jednodenní akce, která je věnována problematice svobodného softwaru. Uskuteční se 30. března 2011. Organizátoři této akce chtějí seznámit veřejnost s tím, co je Open Document Format a Open Standard.
 
-
 
-
Chtěli bychom vytvořit týmy po celém světě, které zorganizují tuto událost. Je to přidružená aktivita k Software Freedom Day, který existuje již třetí rok. I tento sesterský projekt hledá lidi, kteří jsou ochotni zapojit se.
 
-
 
-
Hlavní cíle DFD:
 
-
 
-
– Propagace a přijetí otevřených formátů.
 
-
 
-
– Vytvoření globální sítě aktivních lidí, kteří pomohou šířit myšlenky DFD.
 
-
 
-
– Koordinace aktivit vedoucích k Document Freedom Day, který se uskuteční 30. března 2011.
 
-
 
-
 
-
Jako celosvětová komunita budeme jednou ročně slavit Document Freedom Day. Mezi těmito dny se aktivita komunity DFD bude soustředit na podporu komunit a budování povědomí o svobodných dokumentech a otevřených standardech. Doufáme, že se k nám připojíte.
 
-
 
-
 
-
Kdo je za DFD?
 
-
 
-
Na organizaci Document Freedom Day (DFD) se podílí mnoho různých lidí. Snahou komunity je, abychom se každý rok společně setkali.
 
-
 
-
Jakými způsoby nám sponzoři a organizátoři mohou pomoci propagovat DFD 2011? Vydáváním článků o otevřeném standardu, propagační kampaní, napíší o DFD na blog nebo prostě už tím, že si dají na svůj web ikonu DFD.
 
-
 
-
Úspěch Document Freedom Day je založen především na podpoře od týmů a dobrovolníků z celého světa, můžete pomoci i vy: Zapojte se!
 
-
 
-
* [[DFD/Ohlasy|Ohlasy]]
 
-
* [[DFD/Zapojte se|Zapojte se]]
 
-
* [[DFD/Týmy, FAQ|Týmy, FAQ]]
 
-
 
-
[[Kategorie:Překlady]]
 

Aktuální verze