Document Freedom Day

Z Wiki.openoffice.cz

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Peťošova hrubá revize)
Aktuální verze (28. 3. 2011, 09:56) (zobrazit zdroj)
(Vyprázdnění stránky)
 
(Není zobrazeno 24 mezilehlých verzí.)
Řádka 1: Řádka 1:
-
'''Pomozte s překlady, prosím. Tyto texty budou umístěny na web documentfreedom.org''' Neodkazujte na anglické stránky .en.html, místo toho použijte .cs.html
 
-
Odkaz na anglický text: http://documentfreedom.org/2011/
 
-
 
-
Hlavní stránka
 
-
 
-
Document Freedom Day (DFD) je celosvětový den pro svobodný software. Bude to den, kdy  mnoho lidí zjistí, co je Open Document Format a Otevřený Standard.
 
-
„Je skvělé vidět mnoho dobrovolníků se zaujetím pro svobodu v technologii. Velice se zajímají o to, jak software a jeho normy budou ovlivňovat jejich životy. Chtějí pomoci druhým, aby i oni mohli mít stejnou svobodu jako oni.“ — Fernanda Weiden, víceprezident, Free Software Foundation Europe
 
-
 
-
Otevřenost dokumentů je důležitá, proto neváhejte a podpořte tento projekt: zapojte se a vytvořte tým ve vaší zemi nebo v regionu.
 
-
Pokud vás zajímají detaily o minulých aktivitách, přečtěte si náš souhrn DFD 2010. (obr.)
 
-
 
-
O nás
 
-
 
-
Odkaz na anglický text: http://documentfreedom.org/2011/about.en.html
 
-
Document Freedom Day (DFD) je celosvětový den pro svobodný software. Bude to den, kdy se  mnoho lidí doví, co je Open Document Format a Otevřený Standard.
 
-
Chtěli bychom vytvořit týmy po celém světě, které zorganizují tuto událost. Je to přidružená aktivita ke Software Freedom Day, který existuje již třetí rok. I tento sesterský projekt hledá lidi, kteří jsou ochotni zapojit se.
 
-
 
-
Hlavní cíle DFD:
 
-
 
-
Propagace a přijetí otevřených formátů.
 
-
Vytvoření globální sítě.
 
-
Koordinace aktivit vedoucích k Document Freedom Day 30.března.
 
-
 
-
Jako celosvětová komunita budeme jednou ročně slavit Document Freedom Day. Mezi těmito dny se DFD bude soustředit na podporu komunit a budování povědomí Document Freedom a Otevřeném Standardu. Doufáme, že se k nám připojíte.
 
-
 
-
Kdo je za DFD?
 
-
 
-
Do organizace Document Freedom Day (DFD) vstupuje mnoho různých lidí. DFD je komunitní snaha a komunita je to, proč se každý rok scházíme.
 
-
 
-
Jakými způsoby nám sponzoři a organizátoři mohou pomoci propagovat DFD 2011? Vydáváním článků o Otevřeném Standardu, propagační kampaní, napíší o DFD na blog nebo prostě už tím, že si dají na svůj web ikonu DFD.
 
-
 
-
Úspěch Document Freedom Day je založen především na podpoře od týmů a dobrovolníků z celého světa, můžete pomoci i vy: Zapojte se!
 
-
 
-
* [[DFD/Ohlasy|Ohlasy]]
 
-
* [[DFD/Zapojte se|Zapojte se]]
 
-
* [[DFD/Týmy, FAQ|Týmy, FAQ]]
 
-
 
-
[[Kategorie:Překlady]]
 

Aktuální verze